Regulamin

I. POSTANOWIENIA  OGÓLNE
 
1. Właścicielem sklepu internetowego OkularyOchronne24.pl jest ŁukaszStrzoda, 34-120 Andrychów, ul. Krakowska 146/III, NIP 551-212-95-38  filia sklepu  stacjonarnego Andrychów  ul. Rynek 6
 

2. Aby ułatwić dokonywanie zakupów w naszym sklepie internetowym, został utworzony specjalny system logowania, w którym zachowywane są dane Państwa do wystawienia faktury czy też adres dostawy.
 
3. Dane, które Państwo podacie podczas procesu rejestracji w naszym sklepie są chronione i nie będą nikomu udostępniane.
 
4. Użytkownik po dokonaniu procesu logowania ma dostęp do swoich danych oraz może je modyfikować.

5. Osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym OkularyOchronne24.pl potwierdza, że przed złożeniem zamówienia dokonywała badań wzroku u okulisty, a parametry soczewek okularowych wpisane w trakcie składania zamówienia są zgodne z wynikami tych badań i nie będzie wnosiła do firmy Łukasz Strzoda żadnych roszczeń dotyczących ich złego dopasowania.
 
6. Właściciel witryny nie odpowiada za treści przesłane przez inne osoby. Zabrania się przesyłania treści naruszających przepisy prawa, dobre imię innych osób, dobre obyczaje, lub treści powszechnie uznanych za obelżywe.

7. Osoby, których dane umieszczone są w bazie danych firmy Łukasz Strzoda mają prawo wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Te dane osobowe są wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówienia oraz przesyłania aktualnej oferty handlowej.
 
8. Regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili. Zmienione zapisy Regulaminu są wiążące od momentu ich opublikowania na witrynie. Korzystający zobowiązani są systematycznie przeglądać treść Regulaminu.
 
9. Warunkiem dokonywania zakupów w sklepie  OkularyOchronne24.pl  jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz akceptacja jego postanowień.

 
II. ZAKUPY I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
 
1. Złożenie zamówienia w sklepie OkularyOchronne24.pl jest równoznaczne z potwierdzeniem klienta zapoznania się z regulaminem oraz akceptacją wszystkich jego postanowień (punktów) bez zastrzeżeń.
 
2. Wszystkie ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT, oraz do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT,
 
4. Czas realizacji zamówienia bedącego na stanie magazynowym sklepu wynosi do 7 dni roboczych. W przypadku produktów na zamówienie ( okularów ochronnych z korekcją ) uzasadnionych nietypowymi parametrami towaru, czas realizacji może ulec wydłużeniu do 14 dni roboczych, o czym klient zostanie poinformowany niezwłocznie po złożeniu zamówienia droga elektroniczną.

O wszelkich opóźnieniach dostaw zakupionego towaru będziemy informować drogą e-mail.

5. Umowy zawierane podczas składania zamówienia w sklepie OkularyOchronne24.pl są umowami zawieranymi na odległość. Umowę uważa się za zawartą z chwilą otrzymania zamówienia przez sklep.

6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności co do:
a) kompletności lub prawidłowości danych zawartych w zamówieniu,
b) zamiaru wywiązania się z zobowiązań nakładanych przez umowę,
 
7. OkularyOchronne24.pl nie dopuszcza anulowania zamówień które już zostały przyjęte do realizacji z racji indywidualnych parametrów. Dotyczy to w szczególności zamówionych produktów z parametrami indywidualnymi pacjenta.Dokonując zakupu z korekcją wzroku należy dokonać wcześniejszej płatności na konto bankowe.Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu przelewu. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.

8. Kupujący ma prawo zwrócić towar w stanie niezmienionym bez podania przyczyny do 10 dni od daty jego otrzymania (z wyjątek stanowi zastosowanie II pkt 7 regulaminu). Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym i bez utraty jego wartości handlowej w oryginalnym opakowaniu i akcesoriami do niego dołączonymi. Do zwrotu towaru należy dołączyć numer konta, na które mają być zwrócone pieniądze.

9. Reklamacja zakupionego towaru odbywa się poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie sklepu OkularyOchronne24.pl w zakładce „pliki do pobrania”, w którym należy podać przyczynę reklamacji i dane korespondencyjne. OkularyOchronne24.pl ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji od momentu otrzymania przez nas reklamowanego produktu. O postanowieniach w sprawie reklamacji powiadamiamy drogą mailową.

11. Kupujący jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy OkularyOchronne24.pl

12. Firma OkularyOchronne24.pl nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów "za pobraniem".
 
13. Zdjęcia sprzedawanych przez nas przedmiotów, zostały udostępnione nam przez producenta. Mają charakter podglądowy.

  Ich kolor może się nieco różnić, uzależnione jest to od ustawień osobistych monitora oraz jakości zdjęć.
 
 
III. WYSYŁKA I PŁATNOŚCI
 
1. Korzystając z witryny OkularyOchronne24.pl wyrażacie Państwo jednocześnie zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych i danych firmy do celów marketingowych przez firmę Łukasz Strzoda zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr101 poz.926 wraz późniejszymi zmianami).
 
2. Jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie na podany przez Państwa w trakcie procesu rejestracji adres skrzynki poczty elektronicznej, korespondencji z  OkularyOchronne24.pl w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144 poz. 1204)

3. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Kuriera DHL i zawierają podatek VAT.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Kupujący jest zobowiązany do spisania specjalnego protokołu uszkodzenia przesyłki w obecności kuriera. Firma OkularyOchronne24.pl nie odpowiada za przesyłki uszkodzone z winy przewoźnika.
 
4. "Wysyłka gratis" oznacza, że cena przesyłki została wliczona w cenę zakupionego przez Państwa przedmiotu i zawiera ona podatek VAT.
 
5. Dane do faktury VAT prosimy przesyłać mailowo. W przypadku zakupu przedmiotu z dodatkową przesyłką, kwota końcowa na fakturze / paragonie będzie zawierała przesyłkę z podatkiem VAT.
 
6. Gwarancja. Okres gwarancyjny przedmiotu rozpoczyna się z dniem wystawienia przez sklep OkularyOchronne24.pl paragonu fiskalnego/faktury VAT.

7.Okulary z soczewkami korekcyjnymi wymagają przedpłaty na konto bankowe BZWBK: 31 1090 1838 0000 0001 1556 5885

 

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

 

 

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego aby dopasować okulary ochronne

Andrychów, ul.Krakowska 136

Infolinia  33 875-22-20
 

Dołącz do nas